Wandelschoen Hanwag Men Banks SF Extra GTX Black Asphalt
Voordeelbundel


Productbeschrijving
De Hanwag Banks SF Extra GTX is gebaseerd op de klassieke wandelschoen van Hanwag. De schoen is gemaakt van nubuck leer van zeer hoge kwaliteit. Daarnaast is de schoen voorzien van GTX membraam, waardoor de schoen goed waterdicht en ademend is. De schoen is voorzien van een licht grotere voorvoet zodat u meer comfort ervaart tijdens het wandelen. De verstevigde PU Fiam wedge zorgt voor een hoge schokdemping en een betere afrol van uw voet. De stevige rubberen zool geeft u voldoende grip op allerlei soorten ondergronden. De Banks GTX is voorzien van stevige metalen veterhaakjes. De wandelschoen biedt u goede ondersteuning en is geschikt voor categorie A/B. U kunt hiermee wandelen op zowel vlak als (licht) heuvelachtig terrein. De Banks SF Extra GTX biedt u meer ruimte bij de tenen en is vooral geschikt voor mensen met een wijdere voorvoet.
Maatvoering HANWAG
HANWAG werkt met specifieke schoenmaten, hieronder vindt u de juiste maatvoering. Let op: de maten en afmetingen zijn slecht indicaties en kunnen soms enigszins afwijken. HANWAG werkt met speciale leesten, bijvoorbeeld een Narrow-fit, Wide-fit, en Bunion-fit. Mocht er sprake zijn van een speciale leest, dan staat dit altijd in de titel/tekst aangegeven. Staat er helemaal niets aangegeven, dan kunt u er vanuit gaan dat het een wandelschoen betreft met gemiddelde pasvorm. HANWAG Narrow fit is geschikt voor mensen met een smalle voet, HANWAG Wide fit is geschikt voor mensen met een brede voet en HANWAG Bunion fit is geschikt voor mensen die lijden aan scheefstand van de grote teen (Hallux Valgus).Houdt er rekening mee dat trekking- en wandelschoenen comfortabel moeten zitten, zonder dat u last heeft van schuren. Zorg er dus voor dat de schoen goed zit bij de hiel en dat u voldoende ruimte over heeft bij uw tenen. Controleer of de hiel goed past door de schoen eerst aan te trekken en de veters los te maken. Als het aan de zijkant los zit, is de hiel te breed. De afstand tussen de tenen en de punt van de schoen moet ongeveer een vinger breed zijn. Dit voorkomt dat uw tenen de voorkant van de schoen raken en gaan kneuzen bij een afdaling.
Maat: | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lengte voet (cm): | 23.4 | 23.8 | 24.2 | 24.6 | 25.1 | 25.5 | 25.9 | 26.3 | 26.8 |
Maat: | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 44.5 | 45 | 46 | 46.5 | 47 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lengte voet (cm): | 27.2 | 27.6 | 28.0 | 28.4 | 28.9 | 29.3 | 29.7 | 30.1 | 30.6 |
Over Hanwag
Het Duitse Hanwag staat vanaf 1921 tot de dag van vandaag voor traditioneel Beiers handwerk in combinatie met continue innovatie en technische expertise. Zo filosofeert het bedrijf dat de wegen ontstaan wanneer ze bewandeld worden. Zij tonen ons wie we zijn, wat ons beweegt en wat ons motiveert. Het merk produceert wandel- en bergschoenen van de hoogste kwaliteit welke zorgen voor comfort en optimale ondersteuning. Deze schoenen worden daarnaast gemaakt van duurzame en stevige materialen, waardoor ze voorzien zijn van een lange levensduur. Wist u trouwens dat de schoenen van Hanwag voor 100% in Europa worden gemaakt?
Specificaties
- Wandelschoen
- Merk
- Hanwag
- Serie
- Banks GTX
- Kleur
- Zwart
- Materiaal
- Leer
- Zool
- Rubber
- Middenzool
- PU Foam
- Pasvorm
- Straight fit Extra (wijde voorvoet)
- Ademend en waterdicht
- Categorie wandelschoen
- A/B
- Geschikt voor vlak en heuvelachtig terrein
- Geschikt voor
- Heren
- Maatadvies
- Schoen valt normaal, we adviseren uw eigen schoenmaat
Reviews
Jolan
22 augustus 2022
Mooi maar geen categorie B
- goede pasvorm
- fijne zool
- uitsttekende kwaliteit
- te soepel voor een echte B
Dit is een heel mooie wandelschoen die ook fijn zit, en ook goede kwaliteit zo te zien. maar niet geschikt voor zwaardere wandelingen op ongelijk terrein, daar is de schoen te soepel voor. Op de site staat deze als categorie B, maar Hanwag categoriseert hem zelf als AB dus ik heb hem terug moeten sturen. maar voldoet in Nederland waarschijnlijk wel heel goed
M smeets
10 mei 2022
Han Wag
- Zitten perfect
- Lopen fantastisch
Heb er pas een week op gelopen
Aad Blokland
20 april 2021
mooie schoenen
- degelijk gemaakt
- zitten goed
- stevige schacht
Het is altijd een gok als je wandelschoenen niet kunt passen. Ditmaal zaten de bestelde schoenen meteen als gegoten. Geschikt voor iets bredere voet en hoge wreef. Valt tamelijk klein, dus bestel een maatje groter!
Sander
21 december 2020
degelijke schoen
- pasvorm
- kwaliteit
- afwerking
- nog niet kunnen ontdekken
nog niet veel mee gelopen, heb ze nog maar net. Ga deze week veel lopen en kan dan beter beoordelen. Het idee dat ik ze in de toekomst kan laten verzolen vind ik goed.