Wandelschoen Hanwag Friction II GTX Black

Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:
419.95
Kies hier uw schoenmaat
!
Uitverkocht
Mail mij als dit product weer beschikbaar is
!
Gratis verzending
Gratis retourneren
Achteraf betalen
2 jaar garantie

Voordeelbundel

Wandelschoen Hanwag Friction II GTX Black + Wandelsokken Falke TK2 Cool Men Black Mix
Wandelschoen Hanwag Friction II GTX Black
↑ Selecteer optie
Wandelsokken Falke TK2 Cool Men Black Mix
+
Aantal
↑ Selecteer optie
25% korting
op het accessoire
€ 435,66

Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen

Verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:

Productbeschrijving

De Friction II is speciaal door Hanwag ontworpen voor de meest extreme omstandigheden. Deze schoen is ideaal voor glestjerwandelingen, tochten naar bergpieken of avonturen in het hooggebergte. De bovenzijde van deze schoen is van een combinatie van suède, stevig cordura textiel en neopreen. Zo zal uw voet optimaal beschermd worden en zal de schoen nog steviger worden. De voering van deze schoen is van speciaal Gore-Tex materiaal waardoor water de schoen niet in kan maar damp en lucht de schoen wel uit kunnen. Zo zult u niet een klam gevoel krijgen maar zullen uw voeten toch droog blijven. De zool bestaat uit drie lagen. Het comfortabele en zachte voetbed zal schokken optimaal dempen. De tussenzool zorgt voor de stijfheid die kenmerkend is voor categorie D schoenen. De buitenzool is ook erg stijf, heeft een diep profiel en heeft bevestigingspunten voor halfautomatische stijgijzers. Deze schoen biedt, in tegenstelling tot de meeste alpine schoenen, meer ruimte bij de tenen voor extra comfort, minder druk op de tenen, een betere doorbloeding en de mogelijkheid tot het dragen van nog dikkere sokken.

Maatvoering HANWAG

HANWAG werkt met specifieke schoenmaten, hieronder vindt u de juiste maatvoering. Let op: de maten en afmetingen zijn slecht indicaties en kunnen soms enigszins afwijken. HANWAG werkt met speciale leesten, bijvoorbeeld een Narrow-fit, Wide-fit, en Bunion-fit. Mocht er sprake zijn van een speciale leest, dan staat dit altijd in de titel/tekst aangegeven. Staat er helemaal niets aangegeven, dan kunt u er vanuit gaan dat het een wandelschoen betreft met gemiddelde pasvorm. HANWAG Narrow fit is geschikt voor mensen met een smalle voet, HANWAG Wide fit is geschikt voor mensen met een brede voet en HANWAG Bunion fit is geschikt voor mensen die lijden aan scheefstand van de grote teen (Hallux Valgus).Houdt er rekening mee dat trekking- en wandelschoenen comfortabel moeten zitten, zonder dat u last heeft van schuren. Zorg er dus voor dat de schoen goed zit bij de hiel en dat u voldoende ruimte over heeft bij uw tenen. Controleer of de hiel goed past door de schoen eerst aan te trekken en de veters los te maken. Als het aan de zijkant los zit, is de hiel te breed. De afstand tussen de tenen en de punt van de schoen moet ongeveer een vinger breed zijn. Dit voorkomt dat uw tenen de voorkant van de schoen raken en gaan kneuzen bij een afdaling.

Maat:

363737.5383939.54040.541.5

Lengte voet (cm):

23.423.824.224.625.125.525.926.326.8

Maat:

4242.5434444.5454646.547

Lengte voet (cm):

27.227.628.028.428.929.329.730.130.6

Over Hanwag

Het Duitse Hanwag staat vanaf 1921 tot de dag van vandaag voor traditioneel Beiers handwerk in combinatie met continue innovatie en technische expertise. Zo filosofeert het bedrijf dat de wegen ontstaan wanneer ze bewandeld worden. Zij tonen ons wie we zijn, wat ons beweegt en wat ons motiveert. Het merk produceert wandel- en bergschoenen van de hoogste kwaliteit welke zorgen voor comfort en optimale ondersteuning. Deze schoenen worden daarnaast gemaakt van duurzame en stevige materialen, waardoor ze voorzien zijn van een lange levensduur. Wist u trouwens dat de schoenen van Hanwag voor 100% in Europa worden gemaakt?

Specificaties

Wandelschoen
Merk
Hanwag
Serie
Friction II GTX
Kleur
Zwart
Materiaal
Suede, Cordura®, Neopreen
Materiaal zool
Vibram® Dolomit Plus
Voering
Gore-Tex® Laminate
Gewicht
1820 g
Pasvorm
Alpin wide
Categorie wandelschoen
Categorie D
Ideaal voor
Alpine tochten, Gletsjerwandelingen, Bergbeklimmen
Waterdicht en ademend
Heeft warme thermo-isolatie
Met een schokdempende tussenzool
Erg stijve buitenzool met diep profiel
Heeft bevestigingspunten voor halfautomatische stijgijzers
Geschikt voor
Heren

Reviews

Er zijn nog geen reviews over dit product

Beoordeel dit product

Bedankt voor uw beoordeling
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!